Jak robić zdjęcia ślubne?

on

Jak wiadomo udane ujęcie jest często wynikiem mozolnych przygotowań. Dlatego aby uchwycić ten odpowiedni moment podczas tak ważnych wydarzeń jak na przykład, śluby należy poczynić przedtem specjalne przygotowania.
Jakie rady są najbardziej pożyteczne szczególnie dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę w świecie fotografii? Po pierwsze należy pomyśleć o tym, czego życzyłaby sobie para młoda. Jakie ujęcia byłby najbardziej niekonwencjonalne, oryginalne oraz ciekawe? Należy zapewnić, aby zarówno pan młody jak i panna młoda zostali uwiecznieni na fotografii z każdą z najbliższych im osób.
Przed rozpoczęciem zdjęć należy zobaczyć miejsce, w którym odbywać będzie się ślub a następnie impreza weselna. Warto zrobić kilka zdjęć testowych w tym miejscu, co pomoże zorientować się, jakie kadry będą najlepiej wyglądać. Należy mieć coś w zapasu na wypadek niefortunnych czynników takich jak załamanie się pogody, zapoznać się przebiegiem ceremonii, co pomoże nie przeoczyć nam najważniejszych chwil wartych uwiecznienia. Nie wolno zapomnieć o ładowarce, i warto zabrać ze sobą drugi aparat.
Podczas ceremonii warto zwrócić uwagę na wszystkie drobne aspekty, które stanowić będą ciekawy akcent na fotografii.

Dodaj komentarz